از پاسخ دندان شکن سپاه پاسداران اسلامی درعملیات موشکی به مواضع داعش در سوریه  تشکر می کنیم.
1396/04/01

امام جمعه شاهین شهر ورئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان در ابتدای جلسه این ستاد ضمن تشکر از پاسخ دندان شکن سپاه پاسداران درعملیات موشکی به مواضع داعش در سوریه بیان داشتند هدف نظام جمهروی اسلامی از این حرکت نشان دادن قدرت نظامی ایران یه دشمنان بود.

جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شاهین شهر با حضور امام جمعه محترم شاهین شهر , جناب آقای حاجی نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی , فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جناب سرهنگ قریشی و دیگر اعضاء روز چهارشنبه 31 خرداد در محل سالن جلسات دفتر امام جمعه شاهین شهر برگزار گردید.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان در ابتدای جلسه با اشاره به فضیلت بسیار زیاد ماه مبارک رمضان در این خصوص بیان داشتند:اهمیت بالای ماه مبارک رمضان وجود دوماه مقدمه برای آغاز آن هست و پایان آن نیز با جشن عید سعید فطر همراه خواهد شد که در واقع این جشن, جشن فطرت و فطری شدن انسان است, که پایان کار نیست و بلکه شروع کار ماست, شروع گرفتن درس هاست. ایشان ادامه دادند: از برکات دیگر این ماه این است که طبق آمار دستگاه قضایی مردم کمتر طرف مفاسد و جرایم می روند و ما باید از این ظرفیت در کل سال استفاده کنیم.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شاهین شهر و میمه در ادامه با اشاره به حادثه تروریستی 17 خرداد ,بیان داشتند: یاد شهدای ترور و شهدای حرم و شهدای انقلاب اسلامی را گرامی می دارم و از پاسخ دندان شکن سپاه پاسداران در عملیات موشکی به مواضع داعش در سوریه تشکر می کنیم. هدف نظام جمهروی اسلامی از این حرکت نشان دادن قدرت نظامی ایران به دشمان بود و از طرف دیگر در آستانه روز جهانی قدس اسرائیلی ها باید بدانند این موشک های میان برد ما بود و موشک ها دور برد ما می تواند قلب تل آویو و شهرهای دیگر رژیم غاصب صهیونیستی را هدف قرار دهد.