راهپیمایی طلایه داران عفاف و حجاب در شاهین شهر
1396/04/22

اجتماع باشکوه مردمی صیانت ازحریــم خانواده با حضور امام جمعه شاهین شهر,مسئولان شهرستان و اقشار مختلف مردم در شاهین شهر برگزار شد.

راهپیمایی طلایه داران عفاف و حجاب با حضور مردم فهیم و انقلابی شاهین شهر و مسئولان شهرستان از سه راهی فردوسی تا مصلای نماز جمعه شاهین شهر برگزار گردید.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی با سر دادن شعارهایی مخالفت خود را با بی‌حجابی ابراز کردند و ضمن برائت از استکبار جهانی تأکید بر وصیت شهدا بر این موضوع مهم داشتند.

بانوان سپس در مصلای نماز جمعه شاهین‌شهر حضور یافتند و بیانیه بسیج جامعه زنان استان اصفهان توسط یکی از بانوان شاهین‌شهری قرائت شد.

در این بیانیه از ریاست جمهوری و معاون امور زنان ریاست جمهوری درخواست شد که لغو سند 2030 به سازمان ملل متحد اعلام شود؛ همچنین از صدا و سیمای جمهوری اسلامی درخواست شد تا نسبت به تبیین حجاب و رشد باورهای مذهبی در جامعه بیشتر بها دهد.

در ادامه این برنامه حجت‌الاسلام مهدی گرجی درباره اهمیت حجاب و تأکیدات قرآن و روایات در این باره صحبت کردن و در بخشی از سخنانش از دشواری امر ازدواج جوانان انتقاد کرد.

نوجوانان حاضر در این اجتماع در مسابقه دیواری زیباترین جمله درباره حجاب شرکت کردند و در ادامه نیز دکلمه‌ای درباره اهمیت رعایت حجاب در جامعه قرائت شد.

متن خبر: خبرگزاری فارس