حضور معنادار مردم در راهپیمایی ضد اغتشاش‌گران، حماسه دیگری را به وجود آورد
1396/10/15

امام‌جمعه شاهین‌شهر گفت: حضور معنادار مردم شاهین‌شهر و میمه و سایر شهرهای دیگر در راهپیمایی ضد اغتشاش‌گران، حماسه دیگری را برای کشور به وجود آورد.

جت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان در خطبه‌های نماز جمعه 15 دی 96 شاهین شهر اظهار کردند: حضور معنادار مردم شاهین‌شهر و میمه  و سایر شهرهای دیگر در راهپیمایی ضد اغتشاش‌گران، حماسه دیگری را برای کشور به وجود آورد.

ایشان با تشکر از صبوری و تلاش‌های نیروی انتظامی، نیروی مقاومت بسیج و سپاه پاسداران در مقابله با اغتشاش‌گران افزودند: مردم شهرستان شاهین‌شهر و میمه با حضور با بصیرت و شکیبایی خود در برابر حوادث اخیر و شرکت گسترده خود در راهپیمایی دیروز، آتش فتنه‌گران را خاموش کردند.

امام‌جمعه شاهین‌شهر خاطرنشان کردند: مردم به دنبال مطالبات برحق خود و خواستار پاسخ و توضیح مسؤولان در خصوص مسائل اقتصادی هم چون طلب خود از مؤسسات مالی غیرمجاز بودند که دشمنان خارجی با تحریک برخی از عناصر داخلی موج‌سواری کردند و به مقدسات کشور توهین و به مکان‌های عمومی خسارت زدند.

حاج آقا ملکیان با تشریح اقدامات رسانه‌های جبهه استکبار در تحریک عده‌ای به اغتشاش اظهار داشتند: تبلیغات شبکه معاندی هم چون آمدنیوز، بی‌بی‌سی فارسی، صدای آمریکا، توئیت‌های ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا و مقامات دیگر این کشور، برای گسترش آشوب و تخریب در کشور و شکست نظام جمهوری اسلامی است، عربستان سعودی نیز در این میان خوشحالی و موج‌سواری می‌کردند و می‌گفتند پیروزی بر نظام اسلامی نزدیک است.

خطیب جمعه شاهین‌شهر ادامه دادند: منافقان زخم‌خورده از نظام هم که دستشان به خون 17 هزار شهید این مرز و بوم آلوده است، از اغتشاش‌گران و متجاوزان به مکان‌های عمومی حمایت می‌کردند.

ایشان با بیان این‌که همه می‌دانیم که فساد در کشور وجود دارد تصریح کردند: مسؤولان با توان مضاعف به مطالبات برحق مردم در زمینه‌های مختلف از جمله با فسادگران اقتصادی و کسانی که به‌ ناحق، حقوق‌ نجومی دریافت می‌کنند برخورد کنند.

امام‌جمعه شاهین‌شهر در بخش دیگری از سخنان خود به علل دشمنی آمریکا و هم‌پیمانان بین‌المللی و منطقه‌ای این دولت علیه کشورمان اشاره و بیان کردند: حضور قدرتمندانه ایران در شکست توطئه‌های آمریکا هم چون شکست داعش در ایجاد حکومت عراق و شام، ناکام ماندن توطئه استقلال صهیونیستی آمریکایی کردستان عراق، به سرانجام نرسیدن توطئه آشوب در لبنان و تضعیف جنبش حزب‌الله، به باتلاق افتادن متجاوزان سعودی در جنگ یمن و اعتراض‌های جهانی به تصمیم اخیر رئیس‌جمهور آمریکا در انتقال سفارت خود به قدس شریف، جبهه استکبار را به انتقام‌گیری از نظام جمهوری اسلامی مصمم کرد.

حاج آقاملکیان با بیان مناسبت‌های هفته به سالگرد قیام مردم قم پس از انتشار مقاله توهین‌آمیز دولت پهلوی علیه حضرت امام خمینی(ره)  اشاره کردند که به شهید و مجروح شدن صدها مبارز و ادامه این قیام در تبریز و سایر شهرهای کشور تا پیروزی انقلاب اسلامی منجر شد.

ایشان گفتند: رضاشاه با اعلام قانون ضد اسلامی کشف حجاب، فساد را در جامعه متدین ایران گسترش داد که آثار مخرب این تصمیم هم چنان در بدحجابی برخی از مردم ادامه دارد.

 ایشان در خطبه نخست، نتیجه ترویج صداقت و راست‌گویی را در جامعه، تحکیم روابط خانوادگی و اجتماعی دانستند و بیان داشتند: در مقابل صداقت، ترویج دروغ و دروغ‌گویی خسارت‌های جبران‌ناپذیری به فرد دروغ‌گو و جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کند وارد می‌کند.

امام‌جمعه شاهین‌شهر گفتند: بر اساس آیات قران کریم و روایت معصومین (ع)، دروغ‌گو فردی فاسق، ملعون، لعنت شده از طرف پروردگار و فاجر است که جایگاه ابدی او دوزخ خواهد بود/خبرگزاری فارس