شبهه افکنی، شایعه‌سازی و تهمت زنی ابزار جنگ روانی دشمنان علیه نظام است
1396/11/07

امام‌‌جمعه موقت شاهین‌شهر گفت: شبهه افکنی، شایعه‌سازی و تهمت زنی ابزار جنگ روانی دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی به منظور ناکارآمد نشان دادن آن است.امام‌‌جمعه موقت شاهین‌شهر گفت: شبهه افکنی، شایعه‌سازی و تهمت زنی ابزار جنگ روانی دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی به منظور ناکارآمد نشان دادن آن است.

حجت‌الاسلام محمدرضا محمدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شاهین‌شهر اظهار کرد: شبهه افکنی، شایعه‌سازی و تهمت زنی ابزار جنگ روانی دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی در ناکارآمد نشان دادن آن است.

وی افزود: دشمنان نظام  این را از طریق فضای مجازی با جدیت دنبال می‌کنند، در چنین شرایطی شورای عالی فضای مجازی نباید به‌سرعت به دنبال رفع فیلتر برخی از پیام‌رسان های خارجی باشد و هوشیارتر از هر زمان دیگر، رفتار ناامید کننده جبهه رسانه‌ای استکبار را زیر نظر داشته باشد.

امام‌جمعه موقت شاهین‌شهر عوامل ماندگاری انقلاب اسلامی ایران را ایمان، عقیده اسلامی و وحدت مردم  و اعتقاد راسخ امت به ولایت‌فقیه بیان و خاطرنشان کرد: مسؤولان  و همه آحاد مردم هوشیارتر از هر زمان دیگر باشند، دفاع از جایگاه رهبری و تبیین آن برای نسل‌های چهارم و پنجم انقلاب وظیفه همگانی است.

محمدی تصریح کرد: آمریکا، رژیم غاصب صهیونیستی و هم‌پیمانان منطقه‌ای آنان پایداری انقلاب اسلامی را نمی‌خواهند و می‌دانند که اگر انقلاب اسلامی از چهل‌سالگی پیروزی خود بگذرد مهارش برای آنان غیرممکن خواهد بود.

خطیب موقت جمعه شاهین‌شهر ادامه داد: مسؤولان تلاش مضاعف برای بهبود وضعیت معیشتی مردم می‌کنند چون می‌دانند که دشمنان همواره به دنبال موج‌سواری از مطالبات به‌حق آنان هستند، در حوادث دی‌ماه دشمنان از مطالبات اقتصادی مردم سوءاستفاده کردند و به اموال عمومی خسارت و به اطمینان مردم آسیب زدند.

وی با تأکید بر اینکه دولت‌مردان باید از حاشیه‌سازی و فرافکنی دور شوند، بیان کرد: مردم بینش و بصیرت خود را ارتقاء دهند و مواظب شایعه‌سازی مخالفان بیرونی و داخلی علیه نظام اسلامی باشند، همان‌گونه که با راه‌پیمایی باشکوه خود در ماه گذشته آتش فتنه‌گران را خاموش کردند.

امام‌جمعه موقت شاهین‌شهر با اشاره به گزافه‌گویی وزیر امور خارجه  آمریکا، عنوان کرد: تیلرسون گفته بود آمریکا نمی‌گذارد ملت ایران چهل‌سالگی پیروزی انقلاب اسلامی را دهه فجر جشن بگیرند، آمریکا همواره به دنبال فتنه‌افکنی و ناامید کردن ملت ایران است.

محمدی در خطبه نخست نماز قانع بودن و شکرگزاری به درگاه الهی را موجب گره‌گشایی از مشکلات مردم بیان کرد و اظهار داشت: مؤمنان باید در مواجهه با دشواری‌های زندگی به داشته‌هایی که پروردگار متعال به آنان داده است توجه کنند تا ناامید از گشایش کار در امور زندگی نشوند.

خطیب موقت نماز جمعه شاهین‌شهر با بیان روایتی از امام صادق(ع)، تصریح کرد: خداوند را اطاعت کردن و معصیت نکردن، او را به یاد داشتن و فراموش نکردن و حقیقت پروردگار را شکر کردن و کفران نعمت نکردن ، از جمله ارکان رسیدن به تقوای الهی  است.