انقلابیونِ امروز، ایستاده‌تر و آگاه‌تر از انقلابیون روزهای اول انقلاب هستند
1396/11/20

امام‌جمعه شاهین‌شهر گفت: انقلابیونِ امروز، ایستاده‌تر و آگاه‌تر و بصیرتر از انقلابیون روزهای اول انقلاب هستند و بر همین اساس، انقلاب پیش رفته و تکامل‌یافته است.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر اظهار کرد: راهپیمایی 22 بهمن جشن بزرگ شکرگزاری از خدمات نظام جمهوری اسلامی و حرکت مأیوس‌کننده برای دشمنان ملت ایران است.

ایشان افزودند: این راهپیمایی در دهه بصیرت، باشکوه‌تر از سال‌های پیش در این شهرستان برگزار خواهد شد، چون ملت ایران دریافته‌اند که دشمنان میهن اسلامی به این کشور چشم طمع دوخته‌اند.

امام‌جمعه شاهین‌شهر خاطرنشان کردند: یک‌بار دیگر ملت ایران با برگزاری راهپیمایی عظیم 22 بهمن، دوستان انقلاب اسلامی را در سراسر دنیا روسفید و سربلند و آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی و نوکران آن‌ها را مبهوت و سرشکسته خواهند کرد.

حاج آقا ملکیان به دستاوردهای گسترده نظام در بخش‌های دفاعی، اقتصادی، فرهنگی و علمی  اشاره کردند و اظهار داشتند: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، ولایت‌فقیه و تلاش جوانان، کشورمان از بزرگ‌ترین واردکننده گندم در پیش از انقلاب اسلامی به صادرکننده گندم در دو سال اخیر رسیده است، کشور که در دوران دفاع مقدس نمی‌توانست سیم‌خاردار بسازد، حالا با تلاش دانشمندان جوان خود موشک‌های نقطه زن با برد دو هزار کیلومتر می‌سازد و پشت دشمنان ر به لرزه درآورده است.

خطیب جمعه شاهین‌شهر برچیده شدن بساط حکومت فاسد شاهنشاهی را فضل الهی بیان کردند و گفتند: این اقدام به برکت قیام مرجع شیعیان حضرت امام خمینی(ره) و وحدت و انسجام ملت ایران به دست آمد، سرنگونی حکومتی فاسد و وابسته در 22 بهمن 57 در حالی به دست آمد که دو بلوک غرب و شرق را با وجود حمایت‌های گسترده از این رژیم ناکام ساخت و در بهت و حیرت فروبرد.

ایشان با یادآوری بیعت تاریخی هما فران نیروی هوایی در 19 بهمن سال 57 با بنیان‌گذار جمهوری اسلامی، این اقدام انقلابی ارتش را موجب شکسته شدت کمر رژیم پهلوی و سرعت گرفت پیروزی انقلاب اسلامی بیان کردند.

امام‌جمعه شاهین‌شهر ادامه دادند: رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار، حرکت 19 بهمن سال 57 و دیگر مناسبت‌های مهم انقلاب اسلامی را فراتر از یک خاطره افتخارآمیز دانستند که این مناسبت‌ها زمینه‌ساز افزایش ذخیره و سرمایه انقلاب و موجب استحکام بیشتر پایه‌های انقلاب اسلامی می‌شوند.

ایشان افزودند: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، در ادامه سخنان خود انقلاب اسلامی را حقیقتی زنده دانستند و با تأکید بر اینکه استحکام و قوام امروز انقلاب بیشتر از روزهای اول است، به گفته معظم له انقلابیونِ امروز، ایستاده‌تر و آگاه‌تر و بصیرتر از انقلابیون روزهای اول انقلاب هستند و بر همین اساس، انقلاب پیش رفته و تکامل‌یافته است.

ریاست ستاد امر به‌ معروف و نهی از منکر شهرستان شاهین‌شهر و میمه در خطبه نخست نماز گفتند: انسان باایمان دروغ نمی‌گوید چون می‌داند که دروغ از گناهان کبیره است و برای این عمل زشت چهل رذیله وجود دارد.

ایشان در پایان بیان داشتند: در نقل‌قول از پیامبر اکرم(ص) و ائمه معصومین همواره بر اساس روایت‌های مستند سخن بگویند، بر اساس روایت معصومین (ع) شیعیان به‌شرط رعایت تقوای الهی، خوف از پروردگار و اجرای احکام الهی با نبی مکرم اسلام(ص) و ائمه معصومین(ع) در روز قیامت محشور خواهند شد/خبرگزاری فارس