کشور بیش از هر زمان دیگر به وحدت و همدلی نیاز دارد
1396/11/21

فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه گفت: کشور در دوران کنونی که با توطئه‌های و خباثت‌های دولت آمریکا، رژیم صهیونیستی و سرسپردگان منطقه‌ای و فریب‌خوردگان داخلی مواجه است، بیش از هر زمان دیگر به وحدت و همدلی نیاز دارد.

جناب آقای بصیری در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه 20 بهمن  شاهین‌شهر اظهار کردند: کشور در دوران کنونی که با توطئه‌های و خباثت‌های دولت آمریکا، رژیم صهیونیستی و سرسپردگان منطقه‌ای و فریب‌خوردگان داخلی مواجه است، بیش از هر زمان دیگر به وحدت و همدلی نیاز دارد.

ایشان حضور گسترده مردم را در راهپیمایی 22 بهمن را بزرگ‌ترین ضربه به توطئه‌های دشمنان نظام بیان کردند و افزودند: دشمنان نظام جمهوری اسلامی توطئه بزرگ‌نمایی مشکلات و کوچک‌سازی خدمات نظام را در حال اجرا دارند، در چنین شرایطی نباید فعالان و جناح‌های سیاسی به‌ گونه‌ای رفتار کنند که دشمنان می‌خواهند.

فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه خاطرنشان کردند: به‌ موازات پیشرفت‌های کشور، مردم دغدغه‌های اشتغال جوانان، حفاظت از محیط‌زیست، کم‌آبی و مواجهه با آسیب‌های اجتماعی دارند که وحدت قوای سه‌گانه و حمایت‌های مردم این مشکلات برطرف خواهد.

جناب آقای بصیری تصریح کردند: به‌ جای این‌که هم دیگر را متهم کنیم و زیر سؤال ببریم دست در دست دهیم و با هم برای حل مشکلات جوانان اقدام کنیم، باید الگوی وحدت را در دوران دفاع مقدس حول محور ولایت‌فقیه  سرمشق قرار دهیم.

ایشان از تلاش‌های نیروی انتظامی، نیروی مقاومت بسیج و هوشیاری ملت ایران در خنثی کردن  توطئه دشمنان در ماه گذشته  قدردانی کردند و گفتند: بصیرت ملت ایران اجازه نداد عده‌ای که به اماکن عمومی خسارت زده بودند امنیت کشور را به خطر بیندازند.

فرماندار شاهین‌شهر و میمه یاد شهدای دوران دفاع مقدس به‌ خصوص شهدای عملیات غرورآفرین والفجر 8 را گرامی و اظهار داشتند:این دفاع ملت ایران در برابر تجاوز رژیم بعث صدام در حالی به دست آمد که ده‌ها  کشور از این رژیم متجاوز حمایت نظامی و مالی کرده بودند، دفاع مقدس که با حضور گسترده جوانان کشور و پشتیبانی کم‌نظیر خواهران و زنان در پشت جبهه‌ها به دست آمد، تنها نبردی  بود که ملت ایران توانست سرزمین خود را از اشغال دشمنان حفظ کند/ خبرگزاری فارس