مأموریت آمریکا کمک به بقای رژیم صهیونیستی است
1398/02/27

امام‌ جمعه شاهین‌شهر: هرگونه مذاکره با آمریکا هیچ منفعتی برای کشورمان و منطقه غرب آسیا ندارد، چون مأموریت آمریکا کمک به بقای رژیم صهیونیستی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سروش آدینه نماز جمعه 27 اردیبهشت 98 به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان امام جمعه شاهین شهر برگزار شد. حجت الاسلام دکتر احمدی از گروه تبلیغی ضیافت قم سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته بودند.
 

حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان ظهر در خطبه‌های نماز جمعه شاهین‌شهر اظهار کرد: هرگونه مذاکره با آمریکا هیچ منفعتی برای کشورمان و منطقه غرب آسیا  ندارد، چون مأموریت آمریکا کمک به بقای رژیم صهیونیستی است.

امام‌ جمعه شاهین‌شهر افزود: محاسبات دولت‌های آمریکا همواره درباره کشورمان اشتباه بوده است، این‌که مدام از مذاکره با جمهوری اسلامی ایران دم می‌زنند به این خاطر است که توانمندی‌های دفاعی و موشکی کشور را محدود و ضعیف کنند تا هر وقت بخواهند به کشورمان حمله کنند.

ایشان ادامه داد: آمریکا کشور بدعهدی است و از معاهده بین‌المللی برجام خارج شد و مذاکره با دولت آمریکا هم چون سم مهلک است.

حاج آقا ملکیان با اشاره به بیانات مهم حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کرد: آمریکا پس از خسارت‌های بسیار در تجاوز به کشورهای منطقه دیگر تحمل به راه انداختن جنگ دیگر علیه کشورمان را ندارد و اگر مرتکب خطایی شود و یک تیر به سمت نیروهای مسلح کشور شلیک کند با پاسخ‌های 10 برابری مواجه خواهد شد.

امام‌ جمعه شاهین‌شهر اظهار داشت: دولت با توجه به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب، اقدامات جدی‌تری را در مقابله با مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم به کار گیرد و ساختارهای اقتصادی و بانکی کشور را اصلاح کند.

ایشان اضافه کرد: عدم انفعال دولت در برابر اقدامات دشمنان کشور، استفاده از ظرفیت‌های وسیع مردم، اتکا نکردن به کانال مالی اروپایی‌ها، تلاش برای خودکفایی در بخش کشاورزی، رونق‌ بخشیدن مسکن به‌ عنوان موتور محرک صنایع دیگر، استفاده از خلاقیت‌ها در مدیریت و مقاوم‌سازی اقتصاد با اجرای اقتصاد مقاومتی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب به کارگزاران نظام بوده است.

حاج ملکیان از مردم خواست تحت تأثیر شایعات در فضای مجازی قرار نگیرند و با مصرف کالای داخلی در جهت کاهش بیکاری جوانان کشور گام بردارند.

امام‌ جمعه شاهین‌شهر سالروز عقد اخوت نبی مکرم اسلام(ص) با حضرت علی بن ابیطالب(ع) را تبریک گفت و به واقعه معراج حضرت رسول اکرم(ع) به‌ عنوان یکی از معجزات پیامبر(ص) اشاره کرد.

ایشان با تسلیت سالگرد رحلت عارف بزرگوار آیت‌الله بهجت درباره مقام والای این شخصیت دینی کشور گفت: ایشان کسی بود که همواره مؤمنان را به یاد خداوند و آخرت می‌انداخت.

حاج آقا ملکیان در خطبه نخست نماز گوشه‌ای از سیره حضرت امام حسن مجتبی(ع) را این‌چنین بیان کرد که دومین امام شیعیان از عابدترین، صبورترین و با کرم‌ترین بزرگان و راهنمایان بشر بوده است.

امام‌ جمعه شاهین‌شهر در پایان گفت: امام حسن(ع) یکی از 5 عضو اصحاب کسا و یکی از کسانی است که آیه تطهیر درباره او نازل‌شده است، او سید جوانان اهل بهشت و شبیه‌ترین انسان به نبی مکرم اسلام بوده است.