حجت‌الاسلام محمدرضا محمدی ظهر امروز در نماز جمعه شاهین‌شهر اظهار کرد: دستگاه قضایی در برخورد با مفاسد اقتصادی و بی‌حجابی انقلابی‌تر و به صورت پیشگیرانه عمل کند.

امام‌جمعه موقت شاهین‌شهر افزود: قوه قضائیه در شرایط جنگ اقتصادی با اخلال گران اقتصادی که زندگی را مردم سخت کرده‌اند بر خود قاطع کند و با هنجارشکنان اخلاقی، به‌خصوص کسانی که کشف حجاب در ملأعام و یا خودروهای شخصی دل‌های مؤمنان را می‌رنجانند و به قوانین دهن‌کجی می‌کنند، رسیدگی کنند.

وی به فاجعه هفتم تیر و سالگرد شهادت شهید بهشتی و 72 یار شهید حضرت امام خمینی(ره) اشاره و خاطرنشان کرد: شهید دکتر بهشتی به قول بنیان‌گذار فقید جمهوری اسلامی به‌تنهایی یک ملت بود و شهادت او و دیگر یارانش ننگ ابدی را بر پیشانی تروریست‌های منافق و حامیان غربی، عربی و عبری آن‌ها نشاند.

محمدی به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در مناسبت‌های خرداد گریزی زد و اظهار داشت: دشمن مدتی است تلاش می‌کند اندیشه مقاومت کردن را در ذهن‌های مردم تحریف کند؛ مقاومت بر اساس مقابله با اندیشه‌های سازش و تسلیم در برابر دشمنان کشور تعریف می‌شود.

خطیب موقت نماز جمعه شاهین‌شهر سقوط پرنده جاسوس آمریکا را در مرزهای سرزمینی کشور را یکی از مصداق‌های عملی مقاومت در برابر تجاوزگران برشمرد و به دولت‌مردان کشور توصیه کرد که با افزایش بودجه دفاعی، نیروهای مسلح را در دفاع از میهن یاری کنند.

وی با اشاره به دیدار نخست‌وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب گفت: ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا فردی دروغ‌گو و غیرقابل‌ اعتماد است و جمهوری اسلامی ایران هرگز تجربه تلخ برجام را دوباره تکرار نمی‌کند.

امام‌جمعه موقت شاهین شهرتجلیل از مقام شهیدان وزنده نگه‌داشتن فرهنگ شهادت را در جامعه وظیفه همگانی یادآوری کرد که پیشرفت‌های کشور و ایستادگی مردم مرهون خون شهیدان این سرزمین سرافراز بوده است.

وی با تبریک سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی بیان کرد: این سازمان نقش مهمی در تحقق منویات مقام معظم رهبری ، آرمان‌های انقلاب اسلامی و رساندن پیام‌های اسلام ناب به کشورهای دیگر دارد.

محمدی خطبه نخست نماز بیان داشت که امنیت روحی مؤمنان حاصل ایمان به خداست به‌شرط آن‌که این ایمان به خدا به گناه آلوده نشود.