تکیه بر توانمندی داخلی تنها راه برون رفت از مشکلات
1398/05/19

امام جمعه موقت شاهین‌شهر: تحریم سردار مذاکره (ظریف) عبرتی برای سیاستمدارانی است که چشم بر توانمندی‌های ایران و راهبردهای رهبر معظم انقلاب بسته‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سروش آدینه نماز جمعه 18 مرداد 1398 به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا محمدی امام جمعه موقت شاهین شهر برگزار شد. جناب آقای سعیدی کارشناس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر سخنرانی پیش از خطبه های این هفته بودند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا محمدی در خطبه‌های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه شاهین‌شهر، به تحریم وزیر امور خارجه توسط آمریکا اشاره کرد و افزود: نکات مهمی در این بحث است؛ اولا این تحریم هاهیچ اثری ندارد، رهبر معظم انقلاب را تحریم کردند، فرمانده سپاه را تحریم کردند و امروز به قول خودشان سردار مذاکره را تحریم می کنند، اما پیام این تحریم ها به کسانی است که ۶ سال است دل به این دشمنان داده بودند.
 
وی تصریح کرد: تحریم ظریف عبرتی است برای سیاستمداران ما که اگر دشمنان دستشان برسد به هیچ کسی رحم نمی‌کنند و هیچ کس را استثنا نمی کنند. باید دست از شعار برجامی برداریم و با شعار پراکنی و فرافکنی برجامی هیچ چیز تغییر نمی کند.
 
امام جمعه موقت شاهین‌شهر به صادرات بنزین اشاره کرد و افزود: قرارگاه خاتم الانبیا بارها ثابت کرده ‌که می تواند در اقتصاد، معیشت و صنعت کشور موثر و مفید باشد.

وی افزود: اگر در امور سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و ... دولتمردان و سپاه دست در دست هم دهند می‌توانند از توانمندی‌های داخلی کشور به خوبی بهره ببرند.

حجت الاسلام محمدی به توصیه‌های رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب اشاره کرد و ادامه داد: دشمن در چند جبهه اقتصادی، سیاسی، اجتماعی جنگ روانی را با ایران دنبال می کند.

وی تصریح کرد: ناامیدی همچون سمی مهلک برای جامعه است و القا یاس و ناامیدی بین جوانان از آینده کشور باعث عدم تحرک جوانان و پویایی آنان می‌شود.

خطیب نماز جمعه شاهین‌شهر، با تکیه بر سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع ورزشکاران، افزود: نباید تکیه بر توانمندی دشمن حتی در امور ورزشی داشته باشیم.

وی به پیروزی حزب الله در جنگ ۳۳ روزه اشاره کرد و گفت: شمارش معکوس پیروزی یمن بر آل‌سعود آغاز شده و به زودی شاهد پیروزی یمن بر آل‌سعود خواهیم بود.