نسبت دادن برخی حرفها به رهبر انقلاب بازی در زمین دشمن است.
1398/08/03

امام جمعه شاهین شهر با بیان اینکه مواضع مقتدرانه و حکیمانه رهبر انقلاب خواب راحت را از چشم دشمنان ربوده است گفت: مسئولان دولتی مراقب باشند نسبت دادن برخی حرفها به رهبر انقلاب بازی در زمین دشمن است، رهبر انقلاب هیچ گاه با تصویب لوایح و طرح هایی fatf و cft موافق نبوده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سروش آدینه نماز جمعه 3 آبان ماه 1398 شاهین شهر به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی امام جمعه شاهین شهر برگزار گردید. سخنران پیش از خطبه نماز جمعه این هفته به مناسبت هفته بیمه سلامت که سوم تا نهم آبان ماه می باشد , جناب آقای رجبعلی ستاری ریاست اداره بیمه سلامت شهرستان شاهین شهر و میمه بودند.

حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی در خطبه های نماز جمعه این هفته شاهین شهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز اظهار کرد: شهید محمد حسین فهمیده دانش آموز ۱۳ ساله ای بود که با غیرت و جوانمردی خود نارنجک به کمر خود بست و با ایستادگی مقابل تانک دشمن بعثی مانع ورود دشمن به شهر خرمشهر شد

امام جمعه شاهین شهر با یادآوری جوانمردی، ایثار و غیرت جوانانی که مقابل دهها کشور مرتجع عربی ایستادگی کرد افزود: امروز دشمن با فضای مجازی باورهای جوانان ما را نشانه گرفته و تا پستوی خانه ها نفوذ فرهنگی کرده و باعث شده فضای شهرهای کشورمان بوی حیا و عفت و پاکدامنی نداشته باشد که با تقویت مساجد و حفظ سنگرها می توانیم در این جنگ پیروز شویم.

ایشان با اشاره به ۲۸ صفر سالروز ارتحال جانسوز حضرت رسول اکرم(ص) ابراز کرد: دنیا با همه بزرگی خود در مقابل اخلاق نیکوی پیامبر اکرم(ص) متاع ناچیزی است در حالی که امروز بداخلاقی چالش اصلی خانواده ها شده است.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی با توصیه به جوانان در ابراز علاقه و محبت و احترام به همسران خود گفت: صبر و استقامت و صمیمیت بی نظیر پیامبر اکرم(ص) باید سرلوحه خانواده ها باشد و اخلاق نیک عشق و علاقه خود را به اعضای خانواده ابراز کنند.

ایشان به اعتراف نشریه فارینی پالیسی در عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و با تاکید بر اینکه آمریکا هیچ گاه کدخدای ما نبوده، خاطرنشان کرد: حضرت امام(ره) و رهبر انقلاب مکرر در بیانات خود صف حق از باطل را جدا کردند و خداوند را شاکر هستیم که ما را از گروه ظالمان قرار نداده است.

خطیب نماز جمعه شاهین شهر با بیان اینکه امروز کشور در شرایط جنگ اقتصادی قرار دارد و با وجود تحریم های ناجوانمردانه، تصویب لوایح و طرح هایی برآمده از منافع دشمنان ذلت و حقارت را برای کشور رقم خواهد زد، تصریح کرد: مسئولان دولتی حواسشان باشد نسبت دادن برخی حرف ها به رهبر انقلاب بازی در زمین دشمن است، رهبر انقلاب هیچ گاه با تصویب لوایح و طرح هایی fatf و cft موافق نبوده اند بلکه مواضع مقتدرانه و حکیمانه ایشان خواب راحت را از چشم دشمنان ربوده است.

ایشان پولشویی را با عزت جمهوری اسلامی ایران مغایر دانست و با تاکید بر اینکه براساس آیات قران کریم دشمنان هیچ گاه از ما راضی نخواهند شد خاطرنشان کرد: آمریکا، استراتژی دور زدن تحریم ها را پولشویی می داند در حالی که بالاترین آمار پولشویی مربوط به کشورهای اروپایی است و همین کشورها پناهگاه اختلاسگران و مفسدان اقتصادی هستند،

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی تنها ۲۵ درصد مشکلات اقتصادی کشور را ناشی از حریم‌ها و مابقی مسائل و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را از سوء مدیریت‌ها دانست و به مسئولان دولتی توصیه کرد: به جای شفاف سازی برای دشمنان با تصویب لوایح ذلت بار، بر توانمندیهای داخلی تکیه کنند و با ایجاد شفافیت مالی مسئولان برای مردم برای رفع مشکلات معیشتی و مفاسد اقتصادی تلاش کنند.

ایشان به تجمعات اعتراضی کارگران فضای سبز و خدمات شهری شاهین‌شهر در روزهای اخیر به دلیل تعدیل نیرو و بیکار شدن حدود ۴۰ نفر از کارگران ابراز کرد: بیکاری کارگران در آغاز فصل سرما منطقی و صحیح نیست، در صورت نیاز به تعدیل نیرو باید این امر در طول دو الی سه سال با شیب ملایم انجام می شد.

امام جمعه شاهین شهر تاکید کرد: مسئولان شهرستان با همکاری و همدلی پیگیری مشکلات این قشر زحمت کش باشند و اجازه موج سواری دشمنان بر مشکلات کارگران را ندهند.