گره‌گشایان و توانمندان به میدان انتخاباتی وارد شوند/مردم از رانت، دزدی، اختلاس عده قلیلی ناراضی هستند
1398/09/15

 امام جمعه شاهین شهر: داوطلبان علاوه بر احساس مسئولیت، اگر توانایی گره‌گشایی از مشکلات مردم را دارند به انتخابات ورود کنند.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شاهین شهر نماز جمعه 15 آذرماه 1398 به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی امام جمعه شاهین شهر برگزار گردید. سخنران پیش از خطبه نماز جمعه این هفته دانشجوی گرامی جناب آقای حامد پناهنده عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان بودند.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حاج آقا هاشمی، امام‌جمعه شاهین‌شهر در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شاهین‌شهر، با اشاره به آغاز فرآیند انتخابات و نام نویسی داوطلبان اظهار کرد: داوطلبان علاوه بر احساس مسئولیت، اگر توانایی گره‌گشایی از مشکلات مردم را دارند به انتخابات ورود کنند.

ایشان تصریح کرد: هیئت اجرایی و نظارت بر انتخابات با رعایت قانون‌مداری و قانون‌گرایی انتخاباتی در تراز جمهوری اسلامی شهر و منطقه رقم بزنند.

حاج آقا هاشمی با تاکید بر لزوم نظارت استصوابی در انتخابات گفت: نظارت بر تبلیغات و انتخابات از زمان امام خمینی(ره) بوده و همچنین در همه دنیا این امر رعایت می‌شود.

امام جمعه شاهین شهر تصریح کرد: هیچ حوزه انتخاباتی به شورای نگهبان واگذار نشده و تمام مراحل انتخابات توسط وزارت کشور و حوزه اجرایی انجام‌ می‌شود.
 
ایشان با اشاره به راهکار دشمن در ایجاد یاس و ناامیدی، گفت: مردم از رانت، دزدی، اختلاس عده قلیلی ناراضی هستند و از مسئولان انتظار دارند بستر وقوع جرم و خطا را فراهم نکنند و اگر این مسائل پیش آمد انتظار برخورد قاطع و سریع را دارند.

حجت الاسلام والمسلمین قاسم هاشمی گفت: الگوهای اقتصادی، تولیدی و توزیعی در کشور کارآمد نیست و اصرار و پافشاری بر آن‌ها به صلاح کشور نیست.

ایشان با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب در اقتصاد مقاومتی افزود: با بهره گیری از نیرو و تخصص جوانان ارزشمند انقلابی و بسیجی می‌توان از مشکلات اقتصادی خارج شد.

امام جمعه شاهین شهر به مواضع خصمانه فرانسه علیه برنامه موشکی ایران، اشاره کرد و گفت: اگر دولتمردان از ناجوانمردان و عهد شکنان دوری کنند و دستورات مقام معظم رهبری را در دستور کار خود قرار دهند بهتر می‌توانند پاسخگوی وعده‌های خود به مردم باشند.