برخی تنها راه نجات اقتصاد ایران را سازش با آمریکا می‌دانند/سرگذشت قذافی تجربه‌ای برای خام اندیشان است.
1398/10/06

نماز جمعه 6 دی ماه 1398 شاهین شهر به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی امام جمعه شاهین شهر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شاهین شهر , نماز جمعه 6 دی ماه 1398 شاهین شهر به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی امام جمعه شاهین شهر برگزار گردید. به مناسبت فرارسیدن سالروز بزرگداشت یوم الله 9 دی جناب آقای نجیمی مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان پیش از خطبه ها به سخنرانی پرداختند.

امام‌جمعه شاهین‌شهر در خطبه‌های این هفته نماز جمعه  با اشاره به نزدیک شدن به موعد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: دوقطبی سازی و بهره برداری از اقتصاد و معیشت، سیاستی است که عده‌ای در این ایام به آن متوصل شده‌اند.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین قاسم هاشمی با تاکید بر رشادت‌ها، دلیری‌ها و از جان گذشتگی انقلابیون و مدافعان حریم و امنیت کشور در دفاع مقدس و پس از آن، تصریح کرد: دشمنان با کشیدن دیواری از بی اعتمادی میان مردم و نیروهای انقلابی، تلاش ‌می کنند انقلابیون را مخالفان آسایش و آرامش مردم نشان دهند.

ایشان با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب بارها به طراحی و همت دشمنان برای قفل کردن اقتصاد کشور تاکید داشته‌اند، افزود: در ایام پیش رو افرادی در راستای مدیریت افکار و باور مردم تلاش می کنند و راه‌حل تنگناهای معیشتی، حل معضل بیکاری و رونق کار و تولید را تنها در سازش با دشمنان تعریف کنند.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی با نگاهی به سرگذشت قذافی و آنچه بر مردم کشورش گذشت، آن را تجربه‌ای برای خام اندیشان دانست و خاطرنشان کرد: دشمنان، آمریکا را برای مردم منجی تببین کرده‌اند و ناجوانمردانه سفره‌های مردم و معیشت شان را دستاویز سیاست‌های خود قرار داده و با وعده‌های دروغین تنها راه نجات اقتصاد ایران را سازش با آمریکا می‌دانند.

ایشان با اشاره به هجمه‌های فرهنگی دشمن برای تضعیف و تخریب کانون خانواده و ازدواج، افزود: تمدن هر کشوری حاصل اجتماع آن و جامعه نیز ثمره تشکیل خانواده است که جز با ازدواج میسر نمی شود، دشمنان به خوبی می دانند برای تخریب و تضعیف هرجامعه‌ای باید بنیان خانواده و تمایل به ازدواج را در آن نشانه بگیرند.

حاج آقا هاشمی تصریح کرد: فعالان سیاسی، اقتصادی و فرهنگی به چاره‌جویی در این باره ‌پرداخته و به فکر بنیان خانواده باشند.