مراسم قدردانی از کارگران فضای سبز شاهین شهر
1399/04/12

به مناسبت دهه کرامت و در آستانه ولادت با سعادت حضرت علی ابن موسی الرضا (علیه السلام) مراسم قدردانی از کارگران زحمتکش فضای سبز با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا هاشمی امام جمعه محترم شاهین شهر و جمعی از مسئولین شهرداری و کارگران فضای سبز شهر در جوار شهدای پارک انقلاب (بانک استان) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شاهین شهر صبح پنجشنبه 12 تیرماه 99 به مناسبت دهه کرامت و در آستانه ولادت با سعادت حضرت علی ابن موسی الرضا (علیه السلام) مراسم قدردانی از کارگران زحمتکش فضای سبز با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا هاشمی امام جمعه محترم شاهین شهر و جمعی از مسئولین شهرداری و کارگران فضای سبز شهر در جوار شهدای پارک انقلاب (بانک استان) برگزار شد.

مهمان ویژه این مراسم خادمین محترم حرم امام رضا (علیه السلام) بودند که با به همراه داشتن پرچم مطهر گنبد امام رضا (علیه السلام) زینت بخش مراسم بودند.

در این مراسم حاضرین به صورت دسته جمعی به سمت مزار شهدا حرکت نمودند و مدح های زیبایی برای امام رضا (علیه السلام) خوانده شد. سپس حجت الاسلام و المسلمین هاشمی به سخنرانی پرداختند و از کارگران قدردانی نمودند. در پایان از تعدادی از کارگران با اهدای هدایایی تقدیر به عمل آمد.