سومین مرحله رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه در شاهین شهر
1399/04/17

سومین مرحله رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه با توزیع بسته های غذایی در شاهین شهر آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شاهین شهر صبح امروز سه شنبه 17 تیرماه در ایام ولادت امام علی بن موسی الرضا (علیه السلام) سومین مرحله رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه با توزیع بسته های غذایی در شاهین شهر آغاز شد.

حجت الاسلام و المسلمین هاشمی امام جمعه محترم شاهین شهر و رئیس ستاد مردمی جلب مشارکتهای اجتماعی شهرستان در مراسم افتتاحیه سومین مرحله رزمایش مواسات و کمک مومنانه ضمن تشکر از همکاری های فرمانداری، دفتر نماینده مجلس، ناحیه مقاومت بسیج و کمیته امداد امام خمینی (ره) که تاکنون جهت تهیه و جمع آوری اقلام و توزیع بسته ها در میان نیازمندان با ستاد همکاری نموده اند خاطر نشان کرد:

تاکنون دو مرحله از این رزمایش در شاهین شهر اجرا شده است که در مرحله اول  1000 بسته و در مرحله دوم 1700 بسته غذایی در میان نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا توزیع شده است. وی افزود در این مرحله (مرحله سوم) نیز 1000 بسته غذایی دیگر جهت توزیع آماده شده است که می توان گفت تاکنون در مجموع 3700 بسته غذایی برای نیازمندان شهر تدارک دیده شده است.

ایشان افزودند در کنار توزیع بسته های غذایی تا امروز جمعاً مبلغ 600 میلیون تومان وام قرض الحسنه به افراد نیازمند و آسیب دیده از کرونا تعلق گرفته است. همچنین با توجه به وضعیت اقتصادی مردم و سخت تر شدن آن در ایام کرونا اجاره بهاء هایی به ارزش 4 میلیارد تومان نیز بخشیده شده است.

در این مراسم فرماندار محترم، فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج و رئیس محترم کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز گزارشی از فعالیتهای این رزمایش ارائه نمودند.