بازدید امام جمعه از برترین تولید کننده برق کشور
1399/08/07

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی امام جمعه معزز شاهین شهردر روز سه شنبه 6 آبان ماه سال جهش تولید از نیروگاه شهید محمد منتظری بازدید نمود.

 

درخلال این بازدید مهندس ضیایی مدیرعامل محترم نیروگاه شهید محمد منتظری ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های این زیر ساخت اقتصادی افزود:با توجه به واگذاری این نیروگاه به بخش خصوصی در سال 1390، نیروگاه شهید محمد منتظری در سال 1398 سومین نیروگاه از نظر ظرفیت تولید برق در سطح کشور و اولین تولید کننده برق در کشور معرفی شده است. این نیروگاه با تولید 10میلیون مگاوات برق،  3.09 درصد برق شبکه کشور و 42 درصد برق استان اصفهان را تولید می کند.

سپس حاج آقا هاشمی امام جمعه محترم شاهین شهرضمن تقدیر و تشکر از مجاهدت های ارزنده مدیرعامل و مسئولان پرتلاش نیروگاه شهید منتظری در سال جهش تولید بیان داشتند: با توجه به خشکسالی وکمبود آب در کشور، نیروگاه های آبی غیرفعال  شده اند و جبران کمبود برق مورد نیاز به دوش نیروگاه هایی مثل نیروگاه شهید منتظری افتاده است و بنده از طرف خود و مردم فهیم شاهین شهراز زحمات شبانه روزی شما تشکر می کنم.

ایشان با توجه به اهمیت کارهای فرهنگی در مجموعه های صنعتی اظهار داشتند: اسلام در همه زمینه ها از جمله درباره مسائل کارگری و تولید، اصل را بر احترام و تعامل و تعاون قرار می دهد و این نگاه اصیل، باید در همه عرصه های اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی، ملاک و مبنا قرار گیرد.

امام جمعه شاهین شهر درپایان برای مدیران و پرسنل جهادگر این مجموعه ی عظیم صنعتی شهرستان شاهین شهر ومیمه از خداوند متعال عزت، عافیت، حسن عاقبت و توفیقات روز افزون این عزیزان را درراستای خدمات صادقانه در نظام ولائی مسئلت داشتند.

لازم به ذکر است در خلال این دیدار امام جمعه محترم وهیئت همراه در معیت مدیرعامل محترم و دیگر مسئولان نیروگاه از بخش های مختلف نیروگاه شهید محمد منتظری بازدید نمود.