توجه به مقاومت امری ضروری است
1399/10/05

ظهر امروز پنجم دی ماه سال جهش تولید نماز عبادی سیاسی جمعه به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی امام جمعه شاهین شهر با مجوز ستاد مدیریت بیماری کرونا و با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در مصلی نماز جمعه ی شاهین شهر برگزار شد.سخنران پیش از خطبه های این هفته رئیس شورای هماهنگی تبلیغات شهرستان شاهین شهر ومیمه جناب آقای نجیمی بودند .

خلاصه ای از متن سخنرانی خطبه های نماز جمعه پنجم دی ماه سال جهش تولید:

ما نباید شرایط را عادی حساب کنیم و باید مردم به ویژه مومنین و مومنات پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند.ما با اجازه از ستاد کرونا نماز جمعه را اقامه نمودیم، که امید است این برنامه مستمر باشد.دعا های دسته جمعی در نابودی این ویروس منحوس بسیار موثر است.

 امروز سالروز میلاد حضرت مسیح علیه السلام است که به همه مردم همشهری به ویژه همشهریان مسیحی تبریک می‌گوییم امید است که همه ی مردم حضرت مریم سلام الله علیها را الگوی خود بدانند.

همزیستی مسالمت آمیز مسیحیان و مسلمانان امری بسیار مهم است.

حضرت علی علیه السلام فرمودند:فاطمه جان تو هرگز مرا خشمگین نکردی.

 اگر غم عالم بر روی دلم سنگینی می کرد با دیدن حضرت زهرا سلام الله از دلم زائل می گردید.

نهم دی ماه سالروز قیام مردمی را گرامی میداریم.

کسانی که می‌خواهند عاقبت بخیر شوند نگاه به تاریخ عبرت آموز است. در جریان حادثه نهم دی بصیرت افزایی امری مهم است. جلسه بزرگداشت شهید سلیمانی در حضور مقام معظم رهبری و خانواده شهید برگزار گردید.پیام این دیدار: توجه به مقاومت امری لازم است

در جنگ ترکیبی عرصه های دفاعی نیز باید ترکیبی باشد با توجه به مقاومت، ملت ایران نگذاشت ویروس داعش در کشور سرایت کند.

ایران قوی و عزتمند از توصیه‌های رهبری معظم انقلاب است.

تله سیاسی همان اعتماد به دشمن است یکی دیگر از تلاش‌های سیاسی تفاوت قائل شدن بین آمریکای اوباما و ترامپ و جو بایدن است مشکل ما با آمریکا مشکل وجود است نه حدود.

هشدار مقام معظم رهبری به کارگزاران نظام: من از مسئولین نظام حمایت می کنم به شرط اینکه به اهداف نظام پایبند باشند.سخنان سخیف و بی مایه آقای امجد که در راستای بلندگوی استکبار است به شدت محکوم می‌کنیم در پایان این خطبه سوره ای از قران کریم تلاوت گردید.