🔻 متن پیام دعوت نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها و ائمه جمعه کشور به حضور و مشارکت مردم شریف در انتخابات
1400/03/27

بسم الله الرحمن الرحیم
🔻 دعوت نمایندگان ولی فقیه در استان ها و ائمه جمعه کشور به حضور و مشارکت مردم شریف در انتخابات

مردم صبّار و شکور ایران اسلامی!

بسم الله الرحمن الرحیم
🔻 دعوت نمایندگان ولی فقیه در استان ها و ائمه جمعه کشور به حضور و مشارکت مردم شریف در انتخابات

مردم صبّار و شکور ایران اسلامی!

جوانان و سکانداران آینده روشن نظام تمدن ساز در گام دوم!
✳️ نقش و جایگاه بی بدیل مردم و جمهوریت، درنظام اسلامی، برخاسته از اسلامیتِ نظام مردم سالاری دینی است، که بهم پیوسته و انفکاک ناپذیر، الگویی روشن از حاکمیت مردمی، مبتنی بر آموزه های ناب اسلامی را پیش روی جهانیان قرار داده است و یکی از روشنترین جلوه های حضور مردم در چهاردهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی، تراز بالای مشارکت مردم در انتخابات گوناگون، در این سال‌هاست. آنچنان‌که برآیند این نصاب مطلوب و درخشان را میتوان از نمادهای کارآمدی نظام اسلامی نیز برشمرد.
✳️ درنگاه امامین انقلاب اسلامی، انتخابات، مظهر اراده ملی و جلوه حضور و مشارکت مردمی است. این رویداد سرنوشت ساز، به مثابه فرصتی بی نظیر برای تجدید قوای کشور و نظام اسلامی است که در انتخاب خدمتگزاران صالح و مردمی و کارگزاران امین، توانمند، دلسوز و انقلابی تبلور می یابد.
✳️ انتخابات، مظهر سه عنصر اصلی؛ خداباوری، مردم باوری و خودباوری مردم است که با سرمایه گذاری در یک روز، آینده کشور را ترسیم می کند و ازمؤثرترین شیوه ها برای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی و حرکت به سوی آینده روشن محسوب می شود و از سوی دیگر، جشن بزرگ بصیرت، عقلانیت، شور و شعور ملی و انقلابی است که موجبات خنثی  شدن ترفندهای دشمن و تضمین امنیت و ثبات همه جانبه ایران عزیز و سربلند را فراهم خواهد کرد.
✳️ انتخابات ریاست جمهوری این دوره، درحالی برگزار میشود که ایران عزیز، از آزمونهای سخت و دشوار مقابله با استکبار جهانی، در عرصه دفاعی، امنیتی و سیاسی، سربلند بیرون آمده و به عنوان قدرت برتر منطقه ای، الهام بخش نیروهای آزادیخواه جهان گردیده است. مردم عزیز ایران اسلامی، در سالهای گذشته، در برابر جنگ روانی و فشار حداکثری و جنگ اقتصادی، جانانه مقاومت کرده اند و با تحمل رنج و سختی های بسیار، سرو قامت و درخشان، برای برداشتن قدم های بلندتر در گام دوم انقلاب اسلامی آماده می شوند.
✳️ ما نمایندگان ولی فقیه در استان ها و امامان جمعه سراسر کشور، اطمینان داریم؛ ملت بزرگ و آگاه ایران اسلامی، باوجود همه گلایه ها ودلخوری هایی که از کاستیها و ضعف تدبیرها دارند، با درک عمیق و هوشمندانه از شرایط کشور و لزوم مشارکت پرشور و تأثیرگذار، در این مقطع زمانی مهم نیز برگ زرین دیگری در کتاب جهاد، ایثار و مقاومت انقلابی خود ثبت خواهند نمود.
✳️ در آستانه روز بزرگ ۲۸خرداد، شما را به مشارکت پرشور و انتخاب خدمتگزاری شایسته، توانمند، مردم باور و فسادستیز که به کار جهادی و روحیه انقلابی، جوانگرایی و ایجاد زمینه برای نقش آفرینی رویش های انقلاب اسلامی در عرصه مدیریتی، باور و التزام داشته باشد، برای تصدی مسئولیت خطیر و بی بدیل قوه مجریه و نیز انتخاب نمایندگانی امین، پاکدست و کارآمد، برای شوراهای اسلامی شهر و روستا دعوت می کنیم.
 ✳️ان شاء الله به برکت دهه کرامت و با تأسی به سیره کریمه اهل بیت(سلام الله علیها) در حرکت جهادگونه و خستگی ناپذیر در مسیر ولایت، در لیله القدر نظام اسلامی، با عنایت الهی و الطاف حضرت ولیعصر ارواحنا فداه(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و امداد ارواح مطهر شهیدان، به ویژه شهید سلیمانی، بهترین تقدیرها به دست مردم تاریخ ساز ام القرای جهان اسلام رقم خواهد خورد. بِمَنّهِ و کَرَمِه
🔹 نمایندگان ولی‌فقیه در استان ها و ائمه جمعه کشور
26 خردادماه 1400