دهه کرامت فرصتی برای ترویج فرهنگ رضوی
1400/03/30

صبح امروز مراسم دهه کرامت با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی امام جمعه شاهین شهر،آقای پری تبار شهردا،جمعی از کارگران محترم شهرداری و دیگر مسئولین در کنار قبور شهدای گمنام برگزار شد.

حجت الاسلام قاسم هاشمی با بیان اینکه دهه کرامت فرصت مغتنمی است که به دنبال استفاده از برکت وجود حضرت معصومه(سلام الله علیها) و امام رضا (علیه السلام) باشیم افزود: شهر ما با وجود و حضور خادمان حضرت امام رضا (علیه السلام) بوی رضوی گرفته و شهر و دیار ما را طلایی کرده است.
وی افزود وقتی خادمان حضرت در هر دیاری می‌روند به واسطه حضور این عزیزان آثار خیر و برکت آن  دیده می‌شود.امام جمعه شاهین شهر به کارگران حاضر در مراسم گفت اگر دست شما در دست اهل بیت (علیه السلام) قرار گیرد راندمان کار و کارهای شما برای رضای شهروندان و رضای خدا افزایش می‌یابد، ولی اگر دست شما از دست اهل بیت (علیه السلام) خارج شود، دست شما در دستان شیطان قرار می گیرد. حجت الاسلام هاشمی افزود همه کارهایی که شما زحمتکشان و کارگران شهرداری برای نظافت و بهداشت شهر انجام می‌دهید عبادت است و همه شهروندان از زحمات شما استفاده می‌کنند که این زحمات قابل تقدیر و تشکر است.
حجت الاسلام قاسم هاشمی در پایان افزود همه ما باید توحید و ایمانمان را قوی کنیم زیرا بهترین شاخصه هر فرد دین داری و ولایت مداری است باید تمرین کنیم که کرامت انسان ها را گرامی  و احترام به انسان‌ها و خدمت بی منت و خالصانه به مردم داشته باشیم.