بیماری کرونا مسئله فوری کشور است
1400/05/22

امام جمعه شاهین شهر در نماز عبادی سیاسی جمعه 22 مردادماه 1400  گفت: مردم با همان حساسیت ماه‌های اول، شیوه‌نامه‌ها را به‌طور کامل رعایت کنند تا جان و سلامتی خودشان و دیگران به خطر نیفتد.

حجت الاسلام و المسلمین قاسم هاشمی اظهار داشت: نهاد امامت جمعه این آمادگی را دارد که با در اختیار قرار دادن فضای مصلی به کادر درمان و بیماران کرونایی کمک کند.

وی افزود: اجازه ندهید مجالس حسینی موجب شیوع بیماری و مایه طعنه مخالفان و دشمنان شود. مراقب فتنه انگیری شیعه انگلیسی باشید.

امام جمعه شاهین شهر گفت: از صمیم قلب از پزشکان، پرستاران و مجموعه‌های درمانی خصوصا کادر درمان بیمارستان گلدیس شاهین شهر که واقعاً در حال جهاد هستند، تشکر می‌کنم.

حجت الاسلام و المسلمین هاشمی افزود: در دوره انتقال دولت نگذارید دچار سستی و رخوت بشوید! پر انرژی و باانگیزه و با تمام توان برای نجات بیماران کرونایی و عموم مردم تلاش کنید.

وی خاطرنشان کرد: اگرچه رهبر معظم انقلاب با واردات واکسن آمریکایی مخالفت کردند اما این به‌معنای جلوگیری از هرگونه واردات نبود چراکه به صراحت اعلام کردند واردات از کشورهای دیگر مانعی ندارد. با این حال به توصیه رهبر انقلاب عمل نکردند و علیرغم اینکه واکسن آمریکایی هم خریدند تا زمانی که خودمان واکسن تولید نکردیم به ما واکسن ندادند.