پیام تبریک امام جمعه شاهین شهر به مناسبت هفته بسیج
1400/08/29

امام جمعه شاهین شهر  با صدور پیامی سالروز تاسیس بسیج مستضعفین و هفته بسیج را تبریک گفت.

متن پیام حجت الاسلام والمسلمین قاسم  هاشمی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«بسیج لشکر مخلص خداست» واژه پرمعنایی که در وصف بسیج از سوی حضرت امام خمینی(ره) بیان شده است نشان از جایگاه والا و اهمیت این نهاد مردمی بی منت است که یادآور از جان گذشتی های فرزندان بروند، شجاع و غیور ایران اسلامی است که در طول عمر با عزت این نهاد، همواره در قامت تعهد، اخلاص، ایمان و تخصص ایفای نقش نموده اند.

تشکیل بسیج در نظام جمهورى اسلامى ایران به طورقطع از برکات و الطاف خداوند متعال بود که بر ملت عزیز و انقلاب اسلامى ایران ارزانى شد.

بسیج در کنار مردم، همراه مردم و مایه مباهات و افتخار نظام است و همواره بسیجی راه مقابله با بحران‌ها بر مبنای وحدت مردمی است، پر واضح است که نقش بسیج در کنار دیگر نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی و مجموعه دستگاه های خدمتگذار در رخدادهای مختلف برکسی پوشیده نیست.

امروز جامعه ما، بیش از هر زمان دیگری نیازمند روحیه فداکاری، دیگر خواهی و بازگشت به باورهای الهی و انسانی نهفته در تفکر بسیجی است و هفته بسیج فرصتی مناسب برای زنده نگه‌داشتن تفکر ایثار و فداکاری و خدمت صادقانه است.

اینجانب هفته بسیج را به محضر مبارک رهبر عزیز و فرزانه انقلاب، عموم بسیجیان ایران اسلامی و به ویژه بسیجیان شهرستان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم در پناه امام زمان ( عجل الله تعالی فرجه الشریف) موفق و پیروز باشند.